12. Září 2017 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Co vyplulo na povrch o obecně prospěšné společnosti Energie pod kontrolou · Kategorie: Nezařazené

     Oblibou starosty obce, když na něj vznesu dotaz, na který není z výkonu své funkce schopen odpovědět, je přejít do útoku proti mé osobě. Nejinak tomu bylo i na posledním 26. zasedání Zastupitelstva obce Jindřichov, když nebyl schopen zodpovědět můj dotaz, proč na faktuře za koupi nakladače byla jiná cena, než kterou předložil starosta ke schválení. Jeho útok byl tentokrát cílen na  mnou uzavřenou smlouvu s obecně prospěšnou společností Energie pod kontrolou na dodávku elektřiny a plynu pro všechna odběrná místa Obce Jindřichov, když ke schválení došlo na 23. veřejném zasedání zastupitelstva obce dne 26. 6. 2013 pod bodem usnesení č. 23.2.30.

     Na tuto společnost byl 15. 11. 2016 podán návrh na insolvenci a insolvenční soud dne 17. 2. 2017 vydal Usnesení o úpadku spojené s prohlášením konkursu.

     Pomalu, ale jistě vyplývá na povrch, kdo se za touto společností skrývá. O tom se dočtete na tomto odkazu: http://neovlivni.cz/za-projekt-podporovany-lidovci-padlo-obvineni/.

Kozák Josef