26. Září 2018 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Komunální volby do Zastupitelstva obce Jindřichov · Kategorie: Zastupitelstvo obce

Vážení voliči,

     ve dnech 5. a 6. října 2018 se uskuteční volby do Zastupitelstva obce Jindřichov. Jsou to dny, kdy svými hlasy můžete vyjádřit, koho chcete, aby zodpovědně pracoval pro obec a tím i pro všechny její občany.

     Rozhodli jsme se, že do těchto voleb se již nebudeme zaštiťovat žádným politickým hnutím ani politickou stranou, ale že sestavíme kandidátku s  názvem Sdružení nezávislých kandidátů JINDŘICHOV 2018+. Abychom ji mohli v řádném termínu odevzdat na registračním úřadu, muselo kandidátku podpořit na petici svými podpisy nejméně 85 občanů. Za tímto účelem jsem absolvoval po několik dnů cesty po všech částech obce, abych podpisy od občanů získal. Všem, kteří mně neodmítli a na petici kandidátku svými podpisy podpořili, tímto děkuji.

    Abychom Vám rozhodování při volbě usnadnili, připravili jsme pro Vás volební program, který vychází ze znalosti a také z dlouholeté činnosti v zastupitelstvu obce.

     Za prosazení tohoto programu jsme ochotni spolupracovat se všemi kandidujícími stranami a s jejich kandidáty, kteří ve volbách získají mandát člena zastupitelstva obce.

Kozák Josef