09. Červen 2015 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výzva občanům · Kategorie: Kompostéry

komposter-thermo-king-900Vážení občané,

      obracím se na Vás jako člen Zastupitelstva obce Jindřichov a bývalý starosta se sdělením, že dotovaný projekt „Ekologické řešení biologicky rozložitelného odpadu obce Jindřichov“ se dostal do fáze, kdy stávající starosta obce absolutně nevhodně zvoleným oznámením vyzývá zájemce z řad obyvatel nebo chatařů, aby si tyto kompostéry vyzvedli.

      Je to jen další důkaz práce nezodpovědného a neschopného starosty obce. Počet 480 kompostérů byl v žádosti o dotaci nastaven tak, že kompostéry dostanou do pětiletého bezplatného pronájmu ne zájemci, ale všichni vlastníci rodinných domů s přilehlými pozemky, vlastníci rekreačních objektů s přilehlými pozemky, vlastníci nebo spoluvlastníci bytových domů, kteří vlastní pozemky, na nichž vzniká odpad ze sekání trávy, občané, kteří mají pozemky v pronájmu, občané, kteří mají zahrádky, a to v Jindřichově, v Habarticích, v Nových Losinách i v Pustých Žibřidovicích. Po pěti letech přejdou kompostéry do jejich vlastnictví.

      Prosím tedy všechny výše jmenované, dostavte se na Obecní úřad v Jindřichově k sepsání smlouvy o pronájmu a darovací smlouvy a vyzvedněte si kompostéry. Záleží mně na tom, aby projekt, na nějž jsem podával žádost v době mého starostování, byl naplněn a neutrpěl neschopností nového vedení obce.

Kozák Josef