03. Prosinec 2017 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem TAK NÁM POMALU KONČÍ DALŠÍ ROK … · Kategorie: Nezařazené

PF 2017      Čas pomalu, ale jistě nám všem začal ukrajovat dny z posledního měsíce roku 2017. V plném proudu už je advent, je to známka, že se neúprosně blíží konec tohoto roku. Prosinec je tak tradičně obdobím, kdy po hektickém průběhu většiny roku nás atmosféra Vánoc donutí zpomalit a zamyslet se nad sebou a svými skutky. Vždyť se blíží pro mnoho z nás ty nejkrásnější svátky – Vánoce.

     V této, již krátké předvánoční době, chceme popřát všem občanům obce, kteří byli našimi voliči, aby prožili příjemné a hezké chvíle v kruhu rodiny, svých blízkých a svých přátel.  Věříme, že advent i svátky vánoční budou pro Vás časem, který využijete pro sebe a také pro své blízké. Zaslouží si to. Někdy stačí dobrá vůle a trocha vstřícnosti, abychom v srdcích a myslích po většinu roku opomíjených a smutných, rozzářili dosud skryté pocity, jako jsou radost, přátelství, klid a bezpečí.

      Vážíme si toho, že jste nám projevili svoji přízeň. Naší snahou je Vám to oplatit při rozhodování o věcech obecních na zasedáních Zastupitelstva obce Jindřichov. Naše menšinová pozice v celkovém počtu členů zastupitelstva obce nám však při rozhodování neumožňuje měnit některá rozhodnutí koalice, která považujeme za špatná. V naší práci se neodráží bezhlavé schvalování všeho, co je členům zastupitelstva předkládáno. Slib nám ukládá funkci člena zastupitelstva obce vykonávat svědomitě v zájmu obce a jejích občanů.

      Vážení spoluobčané z řad našich příznivců,

ať už se do konce roku potkáme osobně nebo jen prostřednictvím těchto řádků, přejeme Vám v roce 2018 pevné zdraví, hodně štěstí, mnoho příjemných překvapení, radostných setkání a také věříme, že nám zachováte svoji přízeň a v neposlední řadě i podporu.

Josef Kozák

Dana Kochanová

Marie Teznerová

Jaroslav Šimek