16. Duben 2017 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výluka na trati Šumperk – Krnov · Kategorie: Výbor OCR Zastupitelstva obce Jindřichov

megafon     Výbor pro cestovní ruch a služby Zastupitelstva obce Jindřichov informuje tímto občany, že provozovatel dráhy, Správa železniční dopravní cesty, s. o., vyhlásil na trati č. 292 Šumperk – Jeseník – Krnov ve dnech od 19. dubna 2017, 0:00 hod. do 2. května 2017, 23:59 hod., výluku traťové koleje v úseku Bludov – Hanušovice – Lipová Lázně. Dopravce České dráhy, a. s. proto musí po dobu výluky přistoupit k následujícím opatřením:

     Všechny vlaky jsou v úseku Zábřeh na Moravě resp. Šumperk – Hanušovice – Lipová Lázně – Jeseník a opačně nahrazeny náhradní autobusovou dopravou, vybrané vlaky z/ve směru Javorník ve Slezsku jsou v úseku Lipová Lázně – Jeseník a opačně vedeny vlakovou soupravou. Rovněž jsou i všechny vlaky v úseku Hanušovice – Staré Město pod Sněžníkem a opačně nahrazeny náhradní autobusovou dopravou.

      Věnujte, prosím, zvýšenou pozornost především odlišným jízdním dobám oproti platnému jízdnímu řádu. U vybraných spěšných vlaků je přeprava jízdních kol a nadměrných zavazadel umožněna v omezeném počtu, pouze do vyčerpání kapacity vozidla náhradní dopravy, a to dodávkovým automobilem v maximálním počtu 6 jízdních kol.

     Veškeré podrobnosti jsou uvedeny ve Výlukovém jízdním řádu, který je ke stažení zde: Výlukový jízdní řád.

     Cestující budou odbaveni bez přirážky ve spojích náhradní autobusové dopravy v zastávkách, které nejsou umístěny před nádražní budovou.

Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy:

Jindřichov na Moravě
– směr Jeseník – na hlavní silnici zastávka BUS „Jindřichov žel. st.“
– směr Hanušovice – na hlavní silnici pod nádražní budovou

Nové Losiny 
–  zastávka BUS Jindřichov/Nové Losiny rozcestí

     Kompletní informace k výluce, včetně výlukového jízdního řádu, najdou cestující na  stránkách www.cd.cz/omezeniprovozu. Případné dotazy zodpoví i operátoři zákaznické linky 221 111 122 nebo 840 112 113.

Výbor pro cestovní ruch a služby